Prieš pora metų lankiausi Singapūre, kuris vertas viso atskiro įrašo paslaugų tema (apie jį – pirmasis šio blogo įrašas). Sako, kad valstybė pasamdė 1000 design thinking specialistų gerinti miestą.

Klaidžiodami po nesibaigiančias tvarkingas Singapūro gatves patekome į statybinį tunelį, suręstą iš metalinių tvorelių ir tentų. Nebuvo labai nepatogu, tiesiog eilinė statybinės aikštelės perėja.

Ir štai mes išlendame iš tunelio ir mus pasitinka besišypsanti pora: “Atleiskite už nepatogumą, bet mes greitai čia turėsime naują stotį!” – sako man statybininkas su malonia dama.

Na.. nebūčiau skundusis, bet tokio rūpesčio informuoti mane, čia atvykusią iš nežinia kur… nesitikėjau. Va čia tai design thinking pamaniau… gal kada ir Lietuvoje taip bus.

Ir štai, Kalėdinis laikotarpis, ir visa PLC Megos automobilių stovėjimo aikštelė prigrūsta automobilių ir sunkvežimių, ir statybinių daiktų, kurių nei pavadinimų nežinau. Na va… suraukiu antakį pasiruošdama nepatogumams.

O mane pasitinka – negaliu patikėti! – visa eilė šviesių veidų:  – Mega Juk dirba! (visa laimė, nes labai reikėjo užsukti) Ir greitai čia bus sporto centras, lauko tenisas, skvošas, kovų menų ir aerobiko salės ir vaikų pramogų ir edukacijos erdvė, H&M ir lauko terasa… nespėju suskaityti visų naujų privalumų lėtai važiuodama, kol pamatau viens kito glėbyje Skarlet O’hara su Retu Batleriu ir tą pat sekundę atleidžiu Megai už visus išraustus šaligatvius.

O tai, kad iki įėjimo teks žingsniuoti keliais šimtais metrų ilgiau nuolankiai priskaičiuoju kaip privalumą į būtinų nueiti 8000 žingsnių per dieną sveikatos programą.

Taip. Mes irgi išmokome mylėti savo klientus, juos informuoti ir atsiprašyti iš anksto. Ir dar daugiau.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Marked fields are required.